5.ua

Цього тижня Рада розгляне відставку двох міністрів і керівника апарату парламенту

  Цього пленарного тижня депутати мають розглянути відставку віце-прем'єр-міністра Валерія Вощевського, міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі і чільника парламентського апарату Валентина Зайчука.

  Про це сьогодні, 14 вересня, під час засідання погоджувальної ради фракцій парламенту заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

  "Також, шановні колеги, у нас є кадрові питання, які ми маємо розглянути на цьому тижні. Як ви знаєте, написав заяву за власним бажанням керівник апарату парламенту Валентин Зайчук, також у нас є дві заяви – теж за власним бажанням – це міністр охорони здоров'я Квіташвілі, а також віце-прем'єр-міністр пан Вощевський. Ці кадрові питання ми маємо розглянути і відповідно прийняти по них рішення", - окреслив він завдання на пленарний парламентський тиждень. 

  Як повідомляв 5.ua, голова Верховної Ради України Володимир Гройсман переконаний, що реформування парламенту сприятиме зростанню довіри до цього інституту з боку суспільства і дасть можливість приймати якісні закони.

  Попередній матеріал
  На Луганщині бойовики здійснили два провокаційні обстріли - Ткачук
  Наступний матеріал
  Шокін, Аваков і Грицак цього тижня доповідатимуть про розслідування подій 31 серпня