5.ua

Ціна, яку платить Москва за агресію проти України, зростатиме – Байден

  Допоки триває агресія проти України, Європа і Сполучені Штати будуть посилювати санкції проти Російської Федерації.

  Про це віце-президент США Джозеф Байден заявив сьогодні, 8 грудня, з трибуни Верховної Ради. Він запевнив, що Америка і Європа зараз об'єднані у своїх зобов’язаннях накласти жорсткі економічні санкції на Росію. 

  "І допоки існує російська агресія, доти й ціна, яку платить Москва, продовжуватиме зростати. Брехлива пропаганда, яку розповсюджує Кремль, намагаючись протидіяти Україні та підірвати рішучість Європи, не спрацює", - сказав Байден. 

  Віце-президент наголосив, що Сполучені Штати і Європа продовжуватимуть чинити тиск на Росію до того часу, поки Москва не виконає свої зобов’язання в рамках Мінських угод: "Хоча й досягнуто певного прогресу в деескалації насильства, не можна зняти санкції, допоки Росія не виконає усі свої зобов’язання". 

  Нагадаємо, напередодні під час брифінгу він заявив, що Сполучені Штати Америки підтримують український народ у боротьбі проти російської агресії і спонсорованих РФ бойовиків на Донбасі. Також віце-президент запевнив, що питання незаконного вторгнення Російською Федерацією в Крим не втратило актуальності для США зокрема і міжнародної спільноти загалом. 

  Попередній матеріал
  Літак, який прямував із Сан-Франциско до Парижа, здійснив екстрену посадку
  Наступний матеріал
  США підтримують Європу в протистоянні залякуванню з боку Росії – Байден
  Теги:
  Loading...