фото KyivPost

Цеголко: "Американські політики погоджуються – Україна чи не єдина держава в Європі, яка не боїться Путіна"

Речник Президента України прокоментував чергові зовнішньополітичні кроки офіційного Києва.

Голова президентської прес-служби Святослав Цеголко окреслив основні нинішні напрямки діяльності керівництва держави у дописі під заголовком "Україна активно бореться за підтримку світу", який з’явився сьогодні на його сторінці у Facebook.

Речник зазначив: "Трансатлантичний єдність – цене лише фінансова підтримка України. Це військово-технічна співпраця і санкції проти агресора. Без звільнення Донбасу і Криму ЄС, США, Австралія, Японія санкції не скасують. Переговори з канцлером Меркель, прем'єром Кемероном довели, що світ чітко розрізняє безпекову ситуацію в Україні і в Сирії. Це дві різні проблеми. Хоча російські солдати є в обох країнах. Де вони з'являться завтра?"

Зы слыв Святослава Цеголка, "американські політики погоджуються – сьогодніУкраїна чи не єдина держава в Європі, яка не боїться Путіна. Одне з завдань на ГА ООН – створитидодаткові важелі тиску на Росію, аби вона виконала взяті на себе зобов'язання в Мінську. Це стосується і виведення окупаційних військ, і відведення озброєння, і звільнення всіх заручників".

Конкретні кроки, які активно піднімає Україна – "позбавлення агресора у РБ ООН права вето щодо жертви, створення трибуналу щодо збиття літака MH17. Попереду виступ в РБ ООН, переговори з керівництвом Польщі, Японії, Австрії, участь у самітах миротворчості та протидії тероризму. Як сказав Президент під час відвідання меморіалу жертвам 11 вересня в Нью-Йорку, боротьба з тероризмом – це також тиск на держави, які підтримують тероризм".

Як повідомляв 5.ua, сьогодні українська делегація вийшла під час виступу Путіна на ГА ООН, а перед ним підняли прострілений стяг ЗСУ.

Попередній матеріал
Клімкін впевнений, що Україна потрапить до Радбезу ООН
Наступний матеріал
Я не маю жодного бажання перебувати перед Путіним під час його виступу – Клімкін
Теги:
Loading...