5.ua

Транзитні пасажири замість російських авіакомпаній тепер користуватимуться європейськими – Пивоварський

  Пасажири, що літали через Україну транзитними рейсами авіакомпаніями РФ, тепер користуватимуться літаками європейських компаній.

  Про це сьогодні, 2 жовтня, під час брифінгу повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

  Розповідаючи про введення в дію санкцій проти авіакомпаній РФ, міністр зазначив:

  "За перше півріччя 2015 року пасажиропотік між двома країнами склав приблизно 657 тисяч осіб. З них російські авіакомпанії перевезли більш ніж у 2,5 рази за українські авіакомпанії. Російські перевізники перевезли 431 тисячу. Це ті перевізники, які потрапили до санкційного списку".

  За його словами, чимало з цих рейсів були транзитними: "Значна частина цього пасажиропотоку була транзитна, тобто транзитні пасажири тепер зможуть скористатися транзитними можливостями інших хабів, які є в Європі. Тобто для транзитних українських пасажирів ця втрата не буде відчутною". 

  Як повідомляв 5.ua, 25 вересня на виконання рішення РНБО Кабмін прийняв рішення про заборону польотів російських авіакомпаній, у першу чергу компаній "Аерофлот" і "Трансаеро" до України. Уряд також заборонив транзитні польоти російських авіакомпаній через територію України, "якщо вони містять товари військового призначення, подвійного призначення або російську військову живу силу".

  Попередній матеріал
  Повстанці в Сирії готуються до боротьби, "якої ніхто не хотів"
  Наступний матеріал
  Чільник СБУ призначив службове розслідування щодо затримання журналістів
  Теги:
  Loading...