5.ua

Томенко покинув фракцію "БПП"

  Відповідну заяву Миколи Томенка сьогодні оголосили в парламенті

  Заяву про вихід народного депутата з фракції "БПП "Солідарність" у вівторок, 2 лютого, зачитав голова Верховної Ради. Про це інформує "Українська правда" в мікроблозі Twitter. "Гройсман зачитав заяву Томенка про вихід з фракціїї БПП", - ідеться в повідомленні. 

  Зазначимо, про наміри народного депутата покинути фракцію стало відомо наприкінці грудня минулого року. Тоді депутат від "Блоку Петра Порошенка" Микола Томенко назвав засідання Верховної Ради, де було ухвалено держбюджет на 2016 рік, "ярмарком лицемірства й брехні" і оголосив про свій вихід із фракції. 

  "Зрозуміло, що за такий бюджет та антисоціальні законопроекти якими, до речі, призупинено дію абсолютної більшості соціальних та гуманітарних програм, зафіксованих у 37 законах, я не голосував. За таких обставин я прийняв рішення вийти з фракції "Блок Петра Порошенка" та, відповідно, зі складу проурядової коаліції. Адже краще зберегти свої переконання і втратити фракцію, аніж залишитись у фракції, втративши переконання!", - зазначив він тоді в повідомленні на власному сайті. 

  Попередній матеріал
  Князевич: Переатестація суддів розпочнеться за два тижні
  Наступний матеріал
  У Івано-Франківську попрощалися з бійцем із позивним "Морячок"
  Loading...

  Яценюк не узгоджував кандидатури до нового Кабміну з іншими політсилами - Томенко

  Томенко підтримав Порошенка

  Огнєвіч склала депутатський мандат: Я не бачу своєї користі для цього парламенту

  "Батьківщина" заявила, що не братиме участь в засіданнях парламенту, поки Тетерук не складе мандат