5.ua

Тетерук: Сепаратиста бив, російського агресора бив, на жінку руку ніколи не піднімав

  Народний депутат Андрій Тетерук вибачився перед Олександрою Кужель і зазначив, що сутичка між ними є "прикрим випадком".

  Про це він заявив у вівторок, 10 листопада, під час пленарного засідання Верховної Ради України.

  "Минулого четверга стався прикрий випадок. Я вкотре хоче принести вибачення пані народному депутату України Кужель. Я ще раз заявляю, що руку на жінку ніколи не піднімав. Сепаратиста бив, російського агресора бив, жінку ніколи в житті не бив", - сказав він.

  Тетерук також повідомив, що після сьогоднішнього засідання парламенту буде давати свідчення в Генеральній прокуратурі: "Я повністю відкритий для слідства і сприяю тому, щоб розслідування встановило всі обставини, і за депутатську недоторканність не ховаюся. Сьогодні після голосування за європейські закони буду в Генеральній прокуратурі давати свідчення". 

  Як писав 5.ua, нещодавно між Олександрою Кужель і Андрієм Тетеруком відбулася сутичка. Вона сталася після закінчення пленарного засідання прямо біля приймальні голови Верховної Ради у присутності інших нардепів. За словами свідків події, Тетерук дозволив собі образливі висловлювання на адресу членів фракції "Батьківщина" загалом та Кужель особисто, а також вдарив її по голові скляною пляшкою. 

  Попередній матеріал
  Місія ОБСЄ: Перемир'я на Донбасі крихке, відведення озброєнь йде з порушеннями
  Наступний матеріал
  Огнєвіч склала депутатський мандат: Я не бачу своєї користі для цього парламенту
  Теги:
  Loading...