5 канал

Таран: В Україні найбільший дефіцит не професіоналів, а відповідальності

У коаліції немає згоди щодо можливої заміни Яценюка.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив голова правління Центру соціологічних і політичних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран.

"На сьогодні серед тих політичних сил, які складають коаліцію, немає згоди щодо можливої заміни Яценюка. І це Яценюка тримає, принаймні до весни", - зазначив він.

За словами Тарана, якщо коаліція не домовиться між собою про те, що уряд - це спільна відповідальність, то будь-який новий уряд не проіснує довго.

"Треба розуміти інше: ... якщо політичні сили, які складають коаліцію, не домовляться, що уряд - це їхня спільна відповідальність, то цей уряд, новий уряд, оновлений уряд не проіснує довго. Тому що це не є нормальним, коли політичні сили, які складають коаліцію, делегують своїх представників в уряд, а потім одні кажуть, що це наша відповідальність, а інші кажуть, "ні, ми не відповідальні за весь уряд, ми відповідальні лише за цього міністра", - наголосив експерт.

Таран додав: "У нас в Україні найбільший дефіцит навіть не професіоналів, а дефіцит відповідальності. У нас ніхто не хоче брати на себе відповідальності за те, що робиться у владі. Це взагалі величезний парадокс".

Нагадаємо, як заявила в ефірі "5 каналу" політичний експерт Олеся Яхно, в політикумі немає чіткої позиції, на яких засадах повинна будуватися співпраця уряду й коаліції. Раніше повідомлялося, "Народний фронт" та "Самопоміч" хочуть переформатування уряду.

Попередній матеріал
Прийнятий за часів Януковича закон про референдум не є конституційним - представник комісії
Наступний матеріал
У Дніпропетровську арештували агента ФСБ

Чинну коаліційну угоду необхідно просто виконувати - громадський активіст

Яценюк пропонує переглянути коаліційну угоду

Нормальну роботу в парламенті блокує відсутність звіту уряду - нардеп

Березюк: Необхідно змінити уряд - піти мають усі

Політолог: Без "Народного фронту" нового уряду не буде

5 канал - трансляція наживо