Ситуація на Донбасі досі напружена і треба докласти значних зусиль, щоб вона не загострилася - Порошенко

  Про це заявив Петро Порошенко під час зустрічі з делегацією Конгресу США на чолі з конгресменом Пітером Роскамом, яка перебуває в Україні.

  Глава держави наголосив, що партнерство між країнами має стратегічний характер і відзначив, що США відіграють важливу роль, як у процесі мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, так і світовій системі безпеки. Сторони вирішили поглиблювати співпрацю у військовій та військово-технічній сферах, щоб модернізувати українські Збройні Сили, а також використовувати український потенціал у аерокосмічній галузі.

  "Для нас дуже важливо розвивати і піднімати ефективність нашої армії. А це неможливо зробити раптово, за одну мить. Бо із самого початку ми повинні були вибудувати рівень довіри між Україною та Сполученими Штатами. Упродовж цього року ми демонстрували, що будуємо нову армію: патріотичну, ефективну, антикорупційну і проукраїнську", - зазначив Порошенко.

  "І дуже важливо, що зараз значно сильніше зріс рівень довіри між Україною та США. А також важливо, що ми піднімаємо рівень нашої військової і технічної співпраці. На нашу думку, це не лише захищає свободу і демократію у Європі. А також і дає нам унікальний досвід щодо ведення гібридної війни, яку веде проти нас Росія", - додав Президент.

  Попередній матеріал
  За добу бойовики здійснили 54 атаки - штаб АТО
  Наступний матеріал
  Сьогодні відбудеться перший випуск вихованців поліцейської академії патрульної служби Києва