5 канал

Сироїд: Комітету ВР з питань економічної політики бракує прозорості

Комітети Верховної Ради України поділені неефективно.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявила заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

"Комітет від комітету відрізняється. Є комітети, які звичайно працюють дуже добросовісно, регулярно, розглядають законопроекти навіть постатейно, тобто до другого читання, досить ретельно. Є комітети, які проводять свої засідання дуже формально. Це залежить від кількох факторів, передусім, це залежить від голови комітету", - сказала вона.

Сироїд зауважила: "На жаль, бракує прозорості комітету з питань економічної політики, так було від самого початку. Одним із комітетів, який працює доволі прозоро і ефективно - це комітет з питань місцевого самоврядування і комітет з питань запобігання протидії корупції".

Також за її словами, комітети Верховної Ради України поділені неефективно. "Коли ми тільки формували перелік комітетів ... пропозиція наша була така, щоб комітетів було 15. На жаль, сьогодні їх 27. В результаті деякі комітети мають навантаження в кілька тисяч законопроектів, а деякі не можуть нашкребти по три законопроекти за місяць, умовно кажучи. тому це також свідчить про те, що потрібно переглянути структуру комітетів", - додала заступник голови ВР.

Повну версію розмови з Оксаною Сироїд дивіться в рубриці Інтерв'ю.

Нагадаємо, у четвер Рада розгляне держбюджет і податкову реформу.

Попередній матеріал
Тристороння контактна група сформувала неофіційний робочий документ щодо амністії бойовиків на Донбасі
Наступний матеріал
Влада Петербурга вимагає від Товариства Данте Аліг’єрі згоди поета на використання його імені