apostrophe.com.ua

Симоненка допитують в СБУ за підозрою в антиукраїнській діяльності

  Служба безпеки України сьогодні продовжила допит "вождя" компартії України Петра Симоненка у зв'язку із його антиукраїнськими заявами на публічних виступах на початку квітня цього року.

  Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook речниця СБУ Олена Гітлянська. За її словами, слідчі допитають Симоненка щодо його публічних виступів та інтерв’ю в ЗМІ на початку квітня.

  "Зокрема, нас цікавлять коментарі лідера комуністів у зв’язку з прийняттям ВР закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони пропаганди їх символіки". Симоненко має пояснити, що він мав на увазі, коли висловився щодо зміни меж території України шляхом денонсації Пакту Молотова – Ріббентропа", - зазначила Гітлянська.

  Також перевіряється низка інших його висловів щодо прийняття цього закону. У відомстві переконані, що слова лідера КПУ підтверджують головну підозру – антиукраїнську діяльність комуністів та намагання дестабілізувати ситуацію в країні.

  "Служба активно продовжує викривати сепаратистські рухи, до яких причетні в тому числі комуністи.Так, у Дніпропетровській області СБУ викрила ще одну сепаратистсько-комуністичну мережу, небезпека якої полягала в тому, що вона штучно нав’язувала антиукраїнську пропаганду та інспірувала сепаратистські прояви у регіоні.Мережа координувалася колишніми очільниками обласного комуністичного осередку, які втекли на окуповану територію т.зв. "ЛНР". Там вони стали самопроголошеними "депутатами парламенту Новоросії" і тепер намагаються звідти через поплічників розхитувати ситуацію в регіоні".

  Крім того, в СБУ заявляють, що зараз комуністи підозрюються в багатьох протиправних діях, зокрема, існують підозри щодо їх участі у вчиненні терактів в Одесі та інших регіонах країни.

  Нагадаємо, сьогодні Симоненко прибув на допит до СБУ. Останній візит до Служби безпеки України головного комуніста, 6 квітня, тривав більше 10 годин.

  Попередній матеріал
  Президент Угорщини також не поїде до Москви на 9 травня
  Наступний матеріал
  У вівторок Савченко переведуть у міську лікарню в Москві - адвокат

  Допит Симоненка в СБУ триває вже третю годину

  У СБУ анонсували нові допити Симоненка та його соратників

  Симоненко хоче написати заяву на СБУ

  Симоненко заявив, що в CБУ його допитували як свідка