svoboda.org.ua

"Свобода" заявила про обшуки у своїх депутатів та активістів у кількох містах України

  Сьогодні зранку, 26 вересня, міліція провела обшуки у екс-депутатів ВО "Свобода" Олега Гелевея, Ігоря Сабія і ще трьох активістів у кількох містаї України одразу.

  Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода". Як зазначається, із самого ранку правоохоронці прийшли із обшуками до помешкань "свободівців" у Києві, Одесі та на Прикарпатті.

  "Близько сьомої години ранку 10 автоматників прийшли обшуковувати помешкання керівника Контрольно-ревізійної комісії Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народного депутата України VII скликання Олега Гелевея. Вони виламали вхідні двері й настільки налякали 80-річну матір свободівця, що довелося викликати швидку", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, оскільки Гелевей є адвокатом, то обшук у нього могли здійснювати виключно за рішенням суду, ухваленим на основі клопотання Генпрокурора або його заступника. Однак відповідної ухвали у міліції немає. Причина та мета обшуку також невідомі. На місці зараз перебувають представники Юридичної служби ВО "Свобода" адвокати Сидір Кізін та Олег Бондарчук.

  "Водночас у місті Тисмениця на Прикарпатті з обшуком прийшли додому до дружини народного депутата України VІI скликання, очільника Київської обласної "Свободи" Ігоря Сабія Лесі. Туди вирушив керівник Івано-Франківської "Свободи", народний депутат VII скликання Руслан Марцінків", - додають у прес-службі.

  Також обшуки відбуваються в Одесі - міліціянти прийшли одразу до трьох активістів. Обшуки тривають у двох заступників голови Одеської обласної організації ВО "Свобода" Олександра Станкова та Гліба Громова, а також у першого номеру списку об'єднання до Одеської обласної ради Костянтина Васильця.

  Стало відомо й про обшук у журналістки "Українського тижня", бійця-добровольця Валерії Бурлакової.

  Як повідомляв 5.ua, Тягнибок подав до суду на Арсена Авакова за те, що міністр одразу звинуватив його у провокуванні сутичок під парламентом 31 серпня, незважаючи на презумпцію невинуватості.

  Попередній матеріал
  Україна платитиме за російський газ у IV кварталі $232
  Наступний матеріал
  Порошенко підтримує пропозицію щодо скасування застави для високопосадових корупціонерів
  Loading...