Лозінський 5.ua

Суд залишив екс-нардепа Лозінського відбувати покарання у колонії

  Апеляційний суд Київської області відхилив клопотання засудженого екс-депутата Верховної Ради Віктора Лозінського та зилишив його відбувати покарання у колонії.

  Про це повідомляє офіційний сайт Генеральної прокуратури України.  

  "У березні 2015 року керівництвом Бориспільської ВК № 119 до суду направлено клопотання засудженого В. Лозінського про заміну йому невідбутої частини покарання більш м’яким у виді виправних робіт (ст. 82 КК України)", - зазначає прес-служба.

  Як повідомляє сайт, за дорученням прокуратури Київської області, управлінням Державної пенітенціарної служби України в місті Києві та Київській області проведено службове розслідування щодо дотримання адміністрацією Бориспільської ВК № 119 вимог законодавства при підготовці матеріалів про застосування засудженому пільги у вигляді заміни невідбутої частини покарання більш м’яким. В результаті перевірки, ДПтС скасувала незаконну постанову начальника колонії про застосування до засудженого заохочення у вигляді оголошення подяки.

  Прес-служба зазначає, що екс-нардеп Лозінський та його захисник подали апеляційні скарги на таке рішення. За результатами судового розгляду в задоволенні їхніх скарг відмовлено.

  Нагадаємо, Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата Віктора Лозінського до 15 років ув'язнення за вбивство Валерія Олійника. У березні вирок Лозінському пом'якшили до 10 років.

  Попередній матеріал
  Роботу ОБСЄ на Донбасі намагаються дискредитувати – МЗС
  Наступний матеріал
  Порошенко – Кемерону: Україна відвела військову техніку на Донбасі
  Теги:
  Loading...

  Судді та прокурору, що причетні до звільнення Лозінського, повідомили про підозру

  Мати жертви Лозінського просить суд поновити слідство у цій справі

  Суд залишив колишнього нардепа Лозінського у виправній колонії

  Лозінський продовжуватиме залишатися за ґратами