112.ua

Суд визнав необґрунтованим позов Януковича-молодшого проти Геращенка

  Печерський суд Києва відмовив Олександру Януковичу у задоволенні позову, який було подано у відповідь на заяву про його роль в організації розстрілів майданівців.

  Рішення суду від 3 вересня 2015 року опублікував прес-секретар Януковича-молодшого Юрій Кірасір на своїй сторінці у Facebook. Згідно з документом, в січні 2015 року Янукович звернувся до суду з позовом до Міністерства внутрішніх справ України про захист честі, гідності, ділової репутації і спростування інформації, яка була озвучена на прес-конференції МВС 18 листопада 2014 року радником міністра МВС Антоном Геращенком.

  Зокрема, Геращенко заявив: "На сьогодні практично вся картина зрозуміла. Ми розуміємо чітко, що за організацією масових убивств стоїть президент Янукович, його син - Олександр Янукович. Без їхньої команди неможливим було би застосування вогнепальної зброї співробітниками міліції".

  Проте суд визнав такі висловлювання Геращенка "оцінним судженням", що "за своїм змістом є припущенням", а оцінні судження, згідно зі ст. 277 Цивільного кодексу України, не підлягають спростуванню і доведенню їхньої правдивості. Крім того, суд зазначив, що оцінні судження не є предметом судового захисту. Також суд повідомив, що позивач не надав доказів, що поширена Геращенком інформація призвела до негативних наслідків або дискредитувала Януковича.

  Нагадаємо, нещодавно Служба безпеки України викрила канал виведення понад 10 млн грн до Російської Федерації. Для виведення привласнених Олександром Януковичем грошей за кордон одна з компаній холдингу "МАКО" фіктивно придбала обладнання в Російській Федерації, стверджує СБУ.

  ПЕЧЕРСКИЙ СУД Г. КИЕВА НЕ НАШЕЛ ФАКТОВ ПРИЧАСТНОСТИ А. ЯНУКОВИЧА К РАССТРЕЛАМ НА МАЙДАНЕ3 сентября 2015 года Печерский...

  Posted by Юрий Кирасир on 14 сентября 2015 г.

  Попередній матеріал
  Заклики про відставку уряду є політичними заявами перед місцевими виборами – Гончаренко
  Наступний матеріал
  Партійна риторика національного рівня має сенс на цих виборах, бо люди не розуміють компетенції місцевої влади – експерт