Фото novayagazeta.ru

Суд у справі Корбана перенесли на 23 грудня через негаразди зі здоров'ям підозрюваного

  Геннадій Корбан, лідер партії "УКРОП", якого підозрюють у причетності до керівництва організованим злочинним угрупуванням, нині знаходиться у Дніпропетровську під домашнім арештом.

  Рішення перенести засідання суду на 23 грудня ухвалив Печерський райсуд Києва після того, як Корбану стало зле під час розгляду справи. Судове засідання проводили в режимі відеоконференції між Києвом та Дніпропетровськом.

  Сьогодні на засіданні Печерського райсуду розглядали клопотання адвокатів Корбана, котрі вимагали змінити запобіжний захід для підозрюваного. А саме - зняти електронний браслет та застосовувати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту лише у нічні години. Адвокати наполягали, що Корбан потребує невідкладної медичної допомоги через нещодавній криз, одначе лікарі не можуть провести діагностику підозрюваного через носіння ним електронного браслета. 

  "Провети належне обслідування неможливо, з урахуванням того, що міститься електронний засіб контролю. Відповідно до статті 195 якщо браслет перешкоджає, то такі заходи можуть бути судом скасовані", підкреслив адвокат Корбана Володимир Лисак. Також адвокати надали листа утримуваної в Росії льотчиці, народного депутата Надії Савченко про її готовність узяти Корбана на поруки.

  Прокурори ж просили суд відхилити обидва клопотання захисту, оскільки Корбан, з їхніх слів, може утекти від слідства за кордон. Так, прокурор Олександр Чиж заявив: "Всім відомо і це можна встановити запитавши у нього самого, що в нього є близькі родичі в Ізраїлі, а саме сестра. Тому я вбачаю, що підозрюваний Корбан може сховатися від досудового розслідування".

  Як повідомляв 5.ua, уночі 7 грудня Корбана госпіталізували "з гострим болем у грудній клітці". Самопочуття підозрюваного погіршилося, коли до зали Жовтневого райсуду Дніпропетровська прийшли представники правоохоронних органів, які принесли додаткові документи у справі. Викликати медиків до суду попросив сам Корбан. Лікарі, після проведення  кардіограми, встановили у підозрюваного діагноз ішемія серця, та порадили шпиталізувати його. 

  Нагадаємо, нещодавно Генеральна прокуратура України оголосила лідеру партії "Укроп" Геннадію Корбану підозри за чотирма статтями, серед них, зокрема, створення злочинної організації, привласнення коштів в особливо великих розмірах.

  Попередній матеріал
  Сьогодні в Широкиному через прицільні обстріли бойовиків сили АТО змушені були відкрити вогонь у відповідь - штаб
  Наступний матеріал
  ЄС продовжив санкції проти Росії на півроку