Суд у справі Кернеса пікетували клоуни, а сам розгляд знову перенесли

На 28 липня переніс Київський райсуд Полтави розгляд справи щодо Геннадія Кернеса, задовольнивши клопотання підсудного.

Міський голова Харкова просив не проводити засідання суду через відсутність його захисника Лідії Ізотової, яка зараз перебуває на з'їзді адвокатів. Прокурор виступив проти клопотання Кернеса, мотивуючи це тим, що у залі було достатнього адвокатів для захисту. Втім, суд після перерви задовольнив клопотання обвинуваченого.

Зазначимо, міського голову Харкова Геннадія Кернеса і двох його охоронців Віталія Бліннікова та Євгена Сміцького підозрюють у викраденні й побитті учасників Євромайдану в березні торік. У квітні Вищий спеціалізований суд України ухвалив рішення перенести розгляд кримінального провадження щодо Кернеса з Дзержинського районного суду Харкова до Київського райсуду Полтави.

Під час сьогоднішнього нетривалого розгляду будівлю суду пікетували харківські активісти, повідомляє "Громадське Харків" у своєму Twitter. До своєї акції вони підійшли креативно - у пікеті брали участь клоуни, загримовані під Кернеса і Добкіна. Вони пропонували несправжні гроші працівникам спецпідрозділу судової міліції "Грифон" і обіцяли "помножити на ноль за недорого" (натякаючи на відоме хамське звертання міського голови Харкова до підлеглих).

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Сукню принцеси Діани продали на аукціоні за $200 тис.
Наступний матеріал
Кількість загиблих внаслідок аварії порома на Філіппінах збільшилася до 41 особи
Теги: