суд _Паскаль
5.ua

Суд розгляне люстраційну справу заступника глави МВС Паскала 27 травня

  Чи звільняти згідно з законом про очищення влади заступника міністра МВС Василя Паскала, вирішить Феміда.

  Окружний адміністративний суд Києва взяв до розгляду справу і має з'ясувати, чи підлягає посадовець люстрації. Перше слухання заплановане на 27 травня.

  Сьогодні ж відбулося підготовче засідання, на якому представники громадського комітету змогли ознайомитися з особовою справою, а саме відкритою частиною послужного списку Василя Паскала. Сам заступник міністра на засідання не з'явився.

  Представники люстраційного комітету заявляють, що посадовця мали звільнити ще у жовтні торік. За їхніми даними, від листопада 2011 року він обіймав посаду заступника начальника департаменту кримінальної міліції МВС, а від січня 2012 року очолював департамент карного розшуку Міністерства.

  Нагадаємо, громадська рада люстраційного комітету направила до окружного адміністративного суду позови з вимогою визнати протиправною бездіяльність Кабміну щодо люстрації та зобов'язати Кабмін звільнити двох заступників міністра внутрішніх справ - Василя Паскала та Віталія Сакала. Щодо останнього позов відхилено у зв'язку з його відставкою.

  Попередній матеріал
  Мамонтова може бути цінним свідком – адвокат Автомайдану
  Наступний матеріал
  Семеро українців досі не вийшли на зв'язок у Непалі - МЗС

  У Києві сьогодні розглянуть люстраційний позов проти одного із заступників Авакова

  Люстраційний комітет запрацював онлайн

  Закон про люстрацію буде змінено – Ємець

  Козаченко про люстрацію: за цілий рік не відбулося жодних розслідувань, не змінилися жодні державні установи