5 канал

Суд призначив новий розгляд справи Ландіка

  Апеляційний суд Луганської області скасував виправдувальний вирок екс-депутату Луганської міськради Ландіку, засудженому умовно за побиття дівчат.

  Як повідомляє УНІАН, сьогодні, 29 липня, за скаргою прокурора скасовано вирок Сватівського районного суду, яким необґрунтовано було виправдано колишнього депутата Луганської міської ради Романа Ландіка за обвинуваченням у вчиненні грубого порушення громадського порядку, що супроводжувалося побиттям потерпілих Марії Коршунової та Дарини Заяць.

  У зазначеному кримінальному провадженні апеляційним судом призначено новий судовий розгляд. Про це повідомили у ГПУ.

  Інцидент із сином тодішнього народного депутата від Партії регіонів Володимира Ландіка Романа стався 4 липня 2011 року вночі в одному з ресторанів у Луганську. Згодом його було оголошено у розшук і затримано у російському Краснодарі. 21 вересня Ландіка екстрадували з Росії до України для притягнення до кримінальної відповідальності, а 24 вересня етапували до Луганська. 19 січня 2012 року Ленінський райсуд Луганська засудив Ландіка до трьох років позбавлення волі з відтермінуванням відбування покарання на два роки. 27 червня 2012 року Апеляційний суд Луганської області залишив у силі вирок Ландіку. У грудні 2013 року Вищий спеціалізований суд України з розгляду кримінальних та цивільних справ залишив без змін вирок Ландіку, умовно засудженому за вчинення хуліганських дій. 21 квітня 2015 року прокуратура оскаржила виправдувальний вирок Ландіку.

  Попередній матеріал
  Інтернет-користувачі помстилися дантисту, який убив знаменитого лева
  Наступний матеріал
  Автомобілі Sky Taxi передадуть поліції
  Теги:
  Loading...