112.ua

Суд повторно заарештував кошти на пенсійному рахунку Азарова - ГПУ

  У ГПУ пояснили, що, дійсно, рішенням Апеляційного суду міста Києва від 4 лютого 2016 року було скасовано ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 21 грудня 2015 року про накладення арешту на пенсію Азарова

  Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що Апеляційний суд Києва постановив, що арешт пенсійного рахунку Азарова був незаконним, і скасував це рішення. Генеральна прокуратура заявила, що суд за клопотанням прокурора повторно заарештував кошти, які знаходяться на пенсійному рахунку екс-прем'єр-міністра Миколи Азарова, передає прес-служба ГПУ.

  Як пояснили у ГПУ, "дійсно, рішенням Апеляційного суду міста Києва від 4 лютого 2016 року було скасовано ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 21 грудня 2015 року про накладення арешту на пенсію (грошові виплати) Азарова".

  Водночас управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури у ході досудового розслідування кримінального провадження стосовно Азарова повторно звернулося з відповідним клопотанням до слідчого судді Печерського районного суду Києва, ухвалою якого від 24 лютого 2016 року зазначене клопотання задоволено та повторно накладено арешт на кошти, які знаходяться на пенсійному рахунку екс-прем'єр-міністра Азарова.

  У свою чергу міністр соціальної політики Павло Розенко заявив, що пенсія Азарову не нараховуватиметься, незважаючи на рішення Апеляційного суду.

  "Пенсія Азарову не нараховується і нараховуватися не буде, не виплачувалася і виплачуватися не буде. Суд лише відновив йому рахунок в банку", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

  Нагадаємо, суд ЄС скасував санкції проти Азарова і його сина, але арешту з активів не зняв.

  Попередній матеріал
  На Закарпатті триває блокада на КПП "Ужгород - Вишнє Німецьке"
  Наступний матеріал
  Польща у квітні передасть до Гааги доповідь про злочини Росії на Сході України
  Теги:
  Loading...

  Оточення Януковича та Азарова за три роки напозичало на зовнішніх ринках $35 млрд – Яценюк

  МЗС анулювало дипломатичні паспорти Азарових, Царьова, Герман і ще 85 екс-чиновників

  ГПУ передала матеріали на екстрадицію Азарова до Інтерполу

  Суд заарештував будинки сина Азарова на італійському острові Сардинія

  Печерський суд заарештував нерухомість сина Азарова в Італії

  5 канал - трансляція наживо