резиденція Януковича 5.ua

Суд арештував історично-культурні та матеріальні цінності з резиденції Януковича

  Печерський райсуд Києва арештував історично-культурні та матеріальні цінності з резиденції Януковича.

  Про це клопотали в Генеральній прокуратурі. Пояснюють,що арешт необхідний, щоб забезпечити цивільні позови про відшкодування шкоди, завданої злочинами, у яких підозрюють Януковича. Всі цінності передані на зберігання до Національного художнього музею.

  Таким чином, після арешту заклад не може претендувати на вказане майно. Серед цінностей, які входять до переліку, - релігійні книги. Зокрема, "Апостол" виданий Іваном Федоровим ще у 1574 році. Також ікони, скульптури, підсвічники та канделябри, датовані XIX та XX ст., є кілька речей XVIII ст.

  Серед цінностей таріль, виконана Паблом Пікассо у 1956 році, і горщик періоду Трипільської культури. До списку віднесли і скульптуру Віктора Януковича, а також панно з його зображенням.

  Зазначимо, захист Януковича оскаржив рішення Генеральної прокуратури про заочне досудове розслідування. Тож на допит підозрюваний не прийде. Про це заявив його адвокат Віталій Сердюк.

  За словами юриста, у разі відмови в апеляції вони готові звернутися до Європейського суду з прав людини. Захисник колишнього президента наголосив, що у разі потреби його підзахисний готовий давати свідчення за допомогою відеоконференції.

  Нагадаємо, ГПУ викликала Віктора Януковича на допит на 11 серпня.

  Попередній матеріал
  Голову окупаційної адміністрації Коктебеля знайшли повішеним
  Наступний матеріал
  У ДТЕК заговорили про зупинку роботи "Нафтогазвидобування"
  Теги:
  Loading...