kmu.gov.ua

Столтенберг: НАТО буде надавати Україні ще більше підтримки

  Генеральний секретар Організації північноатлантичного договору Єнс Столтенберг наголосив, що Альянс зацікавлений у зміцненні спроможностей України у захисті своєї держави.

  Як повідомляє УНІАН, про це він сказав сьогодні в Києві на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком. "Ми будемо надалі надавати вам практичну допомогу не тільки через цільові трастові фонди, які ми відкрили в Україні, але й також за участі наших радників, які працюють у Міністерстві оборони і в Генеральному штабі, оскільки ми хочемо допомогти вам здобути власну потужність, можливість і спроможність захищати свою країну", - сказав Столтенберг.

  Як зазначив генеральний секретар, зазначена співпраця продовжиться, і НАТО буде надавати ще більшу підтримку. "Ми будемо надавати допомогу у підготовці і навчанні людей в Україні на всіх рівнях, одночасно як цивільному, так і військовому персоналу, щоб бути більш ефективними у сфері комунікацій", - зазначив він.

  Генсек НАТО повідомив, що під час візиту до України було домовлено розширити військо-технічну співпрацю. "І це дасть можливість і українській промисловості, українським військовим та Збройним силам набути нової потужності, це надасть новий поштовх їм для того, щоб вони змогли успішно співпрацювати зі своїми колегами з Альянсу", - сказав Столтенберг.

  Нагадаємо, напередодні генсек НАТО та Президент України Петро Порошенко відкрили у Львівській області міжнародні навчання "Україна-2015" з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного характеру в рамках програми "Партнерство заради миру". До навчань залучені 1100 учасників із 34 країн світу.

  "Чи Україна зараз готова стати членом НАТО? Відповідь буде дуже простою - ні. Нам треба до цього готуватися. Треба зробити все можливе, аби Україна стала членом Європейського Союзу, а критерії НАТО такі ж самі", - заявив глава держави під час спільної прес-конференції з генсеком НАТО.

  Попередній матеріал
  Вже понад рік для НАТО немає таємниці, хто воює на Донбасі - експерт
  Наступний матеріал
  Швейцарські інженери побудували мотузяний міст за допомогою дронів
  Теги:
  Loading...