5.ua

Статус непостійного члена Радбезу ООН потрібен, щоб Україна не зникала з порядку денного світової політики – експерт

Україні потрібен статус непостійного члена Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй для того, щоб її питання не зникали з порядку денного світової політики.

Про таке в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив політтехнолог Ярослав Макітра.

"Україні потрібна будь-яка зараз міжнародна платформа для того, щоб якомога гучніше заявляти про себе і щоб Україна не зійшла, скажімо, з порядку денного світової політики. Тому що насправді, попри певний оптимізм, є загрози, що таке може трапитися", - переконаний він.

На думку політтехнолога, Україні потрібно "використовувати будь-які майданчики" для лобіювання своїх інтересів. З його слів, завдяки статусу непостійного члена Радбезу ООН українська сторона зможе ставити на порядок денний питання, вирішення яких необхідне державі: "Багато питань розглядаються саме в форматі Радбезу ООН, а не є предметом на Генеральній асамблеї. І це дає змогу отримати більше часу і більше можливостей доносити свою позицію і своє бачення". 

Нагадаємо, нещодавно Президент Петро Порошенко заявив, що в жовтні Україна може отримати статус непостійного члена Ради безпеки ООН, адже 15 жовтня відбудеться голосування Радбезу ООН щодо непостійних членів організації.

Попередній матеріал
Засновник зоопарку в Ялті, який вітав окупацію, прозрів: "Так тобі й треба, більше всіх бігав з прапорами і хотів в Росію"
Наступний матеріал
Через продовольчу блокаду за місяць ціни в Криму зростуть на 10-12% - експерт
Теги:
Loading...