5.ua

США зацікавлені в підвищенні рівня інвестування в Україну – Порошенко

  Американська адміністрація зацікавлена в підвищенні рівня участі інвесторів США в Україні.

  Про це Президент України Петро Порошенко заявив представниками ЗМІ сьогодні, 26 жовтня, під час спільної зустрічі з міністром торгівлі США.

  "Я проінформував шановного міністра щодо наших планів стосовно приватизації – прозорої, відкритої. І мені було приємно почути, що американські інвестори і адміністрація зацікавлені в тому, щоби підвищити рівень участі американських інвесторів і рівень американських інвестицій в економіку нашої держави", - сказав глава української держави.

  Також він повідомив, що Україна і США розширять співпрацю, зокрема, у макрофінансовій галузі.

  "Ми домовилися про координацію наших дій щодо макрофінансової стабільності України. І тут підтримка наших партнерів, Сполучених Штатів Америки, є визначальною. Ми домовилися про те, що будемо координувати дії зі створення привабливого інвестиційного клімату. І коментарі представників бізнес-кіл Сполучених Штатів Америки, які мають величезний досвід роботи на українському ринку, тут були надзвичайно важливі, і ми мали детальну розмову з цими представниками", - додав Президент.

  Нагадаємо, нещодавно Петро Порошенко заявив, що головним завданням українського парламенту після проведення місцевих виборів є зменшення податкового навантаження на підприємців та інвесторів.

  Попередній матеріал
  На Донеччині виявлено схрон з гранатами та тротиловими шашками
  Наступний матеріал
  У Краматорську внаслідок пожежі загинув чоловік
  Теги:
  Loading...