Джон Кірбі 5.ua

США виступають за повну імплементацію Мінських угод

Сполучені Штати наголошують на повній імплементації Мінських угод

Речник державного департаменту США Джон Кірбі наголосив на повній імплементації Мінських угод, коментуючи зустріч міністрів "нормандської четвірки".

Він зазначив, що реалізація угод передбачає відведення військ та важкої зброї від розмежувальної лінії та припинення насильства. Наголосив і на важливості подальшого впровадження реформ і запевнив, що уряд США регулярно обговорює це з офіційним Києвом.

"Ми й далі хочемо бачити втілення Мінських угод. Для цього потрібно продовжувати роботу з обох боків. У Києва є певний прогрес. Ясно, що його потрібно більше, особливо у впровадженні реформ. Ми усвідомлюємо, що перш за все потрібна політична реформа і для стабільності уряду, і для українського народу", - заявив Джон Кірбі.

Як повідомляв 5.ua, за словами заступника помічника міністра оборони США Майкла Карпентера, РФ підтримує командні та управлінські зв'язки із сепаратистами, які діють на Сході України. Крім того, у Пентагоні повідомили - щонайменше 430 українських військових загинули вже після підписання Мінських угод рік тому.

Нагадаємо, секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що підписані у Мінську документи можуть стати підґрунтям для припинення бойових дій на Донбасі.

Попередній матеріал
Чільники МЗС "нормандської четвірки" не досягли бажаних результатів під час зустрічі у Парижі
Наступний матеріал
Вночі терористи обстріляли українські позиції поблизу Мар'їнки та Пісків
Теги:
Loading...

Чільники МЗС "нормандської четвірки" не досягли бажаних результатів під час зустрічі у Парижі

Турчинов: Зустріч "нормандської четвірки" нічого не змінить

Княжицький: Мінські угоди - спосіб стримати Росію в її агресивних бажаннях

Турчинов: Підписані у Мінську документи можуть стати підґрунтям для припинення бойових дій на Донбасі