glavnoe.ua

США підтримують Україну щодо реалізації програми співробітництва з МВФ

  Сполучені Штати підтримують Україну щодо реалізації програми співробітництва з МВФ, зокрема, і щодо реструктуризації комерційних боргів.

  Про це під час зустрічі у Вашингтоні з українським Прем'єром заявив Міністр фінансів США. Також, Арсеній Яценюк та Джейкоб Лью обговорили можливість надання Києву додаткових кредитних гарантій у розмірі 1 млрд доларів. У складі української делегації була Міністр фінансів України Наталія Яресько. Під час зустрічі було обговорено питання підтримки американською стороною програми реформ, які втілює Уряд України.

  Крім того, у рамках робочого візиту до Вашингтона Прем’єр зустрівся з заступником Державного секретаря Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкеном. Він зазначив, що високо цінує і вітає надзвичайні зусилля Уряду України, який, перебуваючи у винятково складних обставинах, демонструє тверду відданість реформам і вже сьогодні досяг відчутних результатів.

  Як ми уже повідомляли раніше, 8-10 червня проходить робочий візит прем'єр-міністра Арсенія Яценюка до США. Його супроводжує міністр фінансів України Наталія Яресько. 

  Попередній матеріал
  Мельничук обіцяє сьогодні з'явитися на допит у Генпрокуратуру
  Наступний матеріал
  Фото українських подій на Майдані та війни на Донбасі, які претендували на перемогу у міжнародному фотоконкурсі World Press Photo виставили у Києві
  Теги:
  Loading...