Джон Кірбі 5 канал

США очікують реформ від України попри відставку Абромавичуса

Сполучені Штати очікують реформ від України навіть попри відставку міністра економрозвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса

Про це на брифінгу заявив речник Держдепартаменту США Джон Кірбі. На його переконання, урядовець разом зі своєю командою успішно здійснював економічні реформи в Україні, спрямовані на стабілізацію економіки, викорінення корупції та відповідність України вимогам програми кредитування МВФ.

Кірбі вважає, що на багатьох напрямках Абромавичус змінив ситуацію в економіці, бо ставив інтереси країни вище за власні.

"Важливо, щоб українські лідери подолали розбіжності, залишили у минулому свої особисті інтереси, які гальмували країну протягом десятиліть, і продовжували ці реформи. Лише так вони можуть розраховувати на подальшу підтримку Сполучених Штатів", - зазначив речник Держдепартаменту США.

Як повідомляв 5.ua, Абромавичус подав у відставку напередодні зранку. Своє рішення пояснив тим, що певна група депутатів блокує можливість проведення реформ. Чільник МЕРТ повідомив, що без його відома вирішуються питання, які відповідають інтересам окремих людей: "Ці окремі люди мають імена. І одне ім'я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко".

Президент Петро Порошенко наголосив, що Абромавичус має залишитися на посаді й продовжити реформи.

Напередодні посли дружніх Україні держав відреагували на відставку Абромавичуса. На думку послів, Абромавичус досяг важливих зрушень у впроваджені економічних реформ, щоб стабілізувати українську економіку, викорінити корупцію та привести Україну у відповідність до вимог МВФ.

Попередній матеріал
У Лондоні відбулася донорська конференція для допомоги Сирії
Наступний матеріал
Бойовики помилково відправили вагон металу на підконтрольну Україні територію
Loading...

"БПП" запросила Абромавичуса на засідання фракції, міністр не прийшов

Слідом за Абромавичусом у відставку йде його перший заступник

Порошенко: Абромавичус має залишатися міністром

В ЄС занепокоєні відставкою міністра Абромавичуса

Посли дружніх Україні держав відреагували на відставку Абромавичуса

5 канал - трансляція наживо