m.tv.delfi.ee

США не підуть у відносинах з Росією на поступки щодо України і не скасують санкції через Крим - американський посол в Естонії

  Співпрацюючи з Росією у сирійському питанні, США не підуть на поступки щодо України.

  Про це заявив посол США в Естонії Джеймс Мелвілл в ефірі естонського телебачення, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Візит Джона Керрі у грудні до Москви і одноголосне схвалення Радою безпеки ООН програми завершення війни в Сирії шляхом політичних переговорів є знаком, що ми можемо співпрацювати з Росією", - сказав посол.

  "Але той факт, що ми можемо співпрацювати з Росією за різними темами, не означає, що є якийсь зв'язок між проблематикою Сирії та України. Сирія і Україна залишаться різними темами і в майбутньому", - зазначив посол.

  "Відносно майбутнього Сирії позиція США зрозуміла - у Асада немає ролі в майбутньої вільної Сирії", - сказав Мелвілл.

  Він не погодився з тим, що західні політики за переговорами про майбутнє України і вирішуючи інші зовнішньополітичні питання, забули про Крим.

  "Ми говоримо про потоки біженців, інші речі у світі, як ІД і Сирія, але це не означає, що наша політика стосовно суверенітету і незалежності Криму якось змінилася. Ми б хотіли бачити, що Україна має можливість домогтися повної незалежності та поваги її територіальної цілісності", - сказав Мелвілл.

  Він повідомив, що політика Європейського Союзу і США у зв'язку з російсько-українськими відносинами залишається колишньою, "і так буде, допоки Мінські угоди і програма їх реалізації не будуть повністю виконані з боку росіян і підтримуваних ними сепаратистів".

  Санкції через діяльність Росії у Східній Україні і Криму залишатимуться, сказав посол. Він підкреслив, що "це політика, якої дотримуємося разом з такими союзниками, як Естонія".

  Нагадаємо, Росія погрожує США власними санкціями.

  Попередній матеріал
  Російська "Альфа-груп" купує "Укрсоцбанк"
  Наступний матеріал
  Візит Гризлова до Києва – приклад махрової радянської дипломатії - Безсмертний
  Теги:
  Loading...