Порошенко 5.ua

США і надалі допомагатимуть Україні нелетальною зброєю та тренуватимуть ЗСУ - Порошенко

  Президент України Петро Порошенко повідомив, що США хочуть і далі допомагати Україні у зміцненні її боєздатності та сектору оборони.

  Про це він сказав у своєму зверненні до українського народу, розміщеному на сайті глави держави.

  "Під час мого візиту до Нью-Йорка я домовився з керівництвом США про надання Україні нелетальної зброї. А саме: суперсучасних засобів контрбатарейної боротьби. Вони з відстані в десятки кілометрів від фронту дозволяють з найвищою точністю виявляти, звідки противник веде вогонь, і знищувати ті точки ", - сказав глава держави.

  Президент нагадав, що цього тижня Конгрес США прийняв рішення про виділення в 2016 році значних фінансових ресурсів на надання військової допомоги Україні. "У листопаді американською стороною буде розпочато унікальну багатомільйонну програму з навчання українських ЗС та спецпідрозділів", - зазначив Порошенко.

  Він також підкреслив, що всі ці кроки Білого Дому доводять, що "чергові чутки про зраду, обмін України на Сирію - не більше, ніж московські фантазії". 

  Нагадаємо, як заявив Президент України Петро Порошенко, українська сторона відводить техніку та озброєння в зоні АТО за спеціально продуманим планом.

  Попередній матеріал
  На Одещині прикордонники затримали двох осіб за незаконний вилов риби, яка занесена до Червоної книги (відео)
  Наступний матеріал
  У США завершується фестиваль повітряних куль