Спроби РФ провести незаконні вибори на окупованих територіях означають зрив Мінських домовленостей - Яценюк

  Будь-які спроби Росії провести незаконні вибори на територіях Донецької і Луганської областей означають повний зрив Мінських домовленостей.

  Про це заявив Арсеній Яценюк під час візиту до Польщі. Він наголосив, що північний агресор зацікавлений у дестабілізації ситуації не лише в Україні, а й у цілому світі. Натомість українці, попри численні провокації з боку бойовиків, невтомно виконують Мінські домовленості. А це припинення вогню, відведення важкого озброєння, країна готується до місцевих виборів.

  Натомість бандформування не поспішають відмовитись від важкого озброєння, не квапляться покинути Україну і регулярні російські війська. Через це українці не можуть відновити контроль над частиною кордону, а також провести вибори на окупованих територіях Донбасу.

  "Україна свою частину роботи по виконанню Мінських домовленостей виконала. Ми разом із цивілізованим світом, і я вкотре шаную підтримку Польщі разом з усім цивілізованим світом щодо єдності ЄС та США в питанні санкцій проти Росії. Ми вимагаємо виконати "Мінськ" - припинити стріляти і вбивати українців, вивести російські війська і відновити контроль над кордоном. І ця криза, яка була створена Росією, і ця військова агресія тоді зупиниться", - заявив український прем'єр.

  Нагадаємо, Яценюк у Варшаві зустрівся з главою польського уряду Евою Копач. "Україна хоче стати частиною великого газового енергетичного хабу, який зараз розробляється Польщею, Румунією, Угорщиною і Словаччиною", - декларував він, наголосивши на необхідності посилення енергонезалежності України.

  Попередній матеріал
  На Київщині затримали ісламіста "Моджахеда" із роти "Торнадо"
  Наступний матеріал
  Бойовики з гранатомету обстріляли позиції сил АТО поблизу Авдіївки - штаб