ГПУ_Київ 5.ua

Справи про хабарництво: співробітники ГПУ заявили про тиск з боку керівництва

Співробітники Генпрокуратури, які розслідують справи про хабарництво у відомстві, заявили про тиск з боку керівництва.

"Відносно працівників прокуратури, які взяли на себе відповідальність і почали цю операцію з пошуку прокурорів, які обґрунтовано підозрюються в хабарництві, на них здійснюється тиск, починаючи від першого заступника генпрокурора Гузиря і заступника генпрокурора Столярчука. Вони намагаються дискредитувати докази, які нами зібрані", - стверджує заступник генерального прокурора Віталій Касько.

Щоб підтримати очищення лав прокурорів від корупціонерів, під стіни ГПУ сьогодні приходили активісти. Вимагали припинити тиск на тих, хто розслідує справи щодо корупційних діянь в органах прокуратури.

"Шокін зараз може показати, що він не кришує систему, що він дає зелене світло новим людям, тим своїм рішенням, які дозволять звільнення тих, хто кришує зараз корупцію. Це звільнення Гузиря", - заявила Дарина Калинюк, виконавчий директор ГО "Центр протидії корупції".

"Кримінальну справу, яка була ініційована нашою службою, буде доведено до кінця, це тільки початок процес очищення прокуратури", - наголосив заступник генерального прокурора Давід Сакварелідзе.

Нагадаємо, минулого тижня заступника голови слідчого управління Генпрокуратури Шапакіна та заступника прокурора київської області Корнійця взяли під варту за підозрою в корупції. Під час обшуків в них знайшли півмільйона доларів, зброю і діаманти. Як повідомив народний депутат від БПП Мустафа Найєм, прокурори-хабарники досі не звільнені зі своїх посад.

Негайно викликати Генпрокурора Віктора Шокіна в парламент з приводу розслідування фактів корупції в ГПУ і заслухати його звіт вимагають кілька десятків депутатів. 

Попередній матеріал
СБУ заявила про оточення більше 10 бійців "Правого сектора" на Закарпатті
Наступний матеріал
Щонайменше 27 людей загинули у штовханині на релігійному святі в Індії
Теги:
Loading...