5.ua

Справедливі суди забезпечать Україні приплив інвестицій - Порошенко

  Верховна Рада цього тижня має ухвалити в першому читанні зміни до Конституції, які потрібні для проведення судової реформи, вважає  Президент.

  Петро Порошенко має намір на днях внести до Верховної Ради узгоджений після довгих дискусій проект змін і сподівається, що депутати не відкладатимуть питання. На засіданні Ради реформи  Порошенко вкотре наголосив, що справедливі суди є гарантією припливу до країни інвестицій і ефективної боротьби з корупцією. Та й  взагалі, люди вже зачекалися судової реформи.

  "Хотів би наголосити на найважливіших складових цього проекту. Перше: це є очищення і оновлення суддівського корпусу через персональне оцінювання кожного судді, дуже жорсткий контроль суддів по видатках на предмет їхньої відповідності доходам, це боротьба з так званими колядниками. Ще одне ключове нововведення цієї конституційної реформи -  це скасування суддівської недоторканності", - зазначив Президент.

  Нагадаємо, раніше Порошенко заявив, що суддів потрібно захистити від політиків, влади та хабарів, і саме це передбачають зміни до Конституції в частині правосуддя.

  Попередній матеріал
  МЗС закликає українців,які зібралися до Єгипту, врахувати всі ризики
  Наступний матеріал
  Греція не отримала чергову позику від ЄС