Столтенберг
5.ua

Спільна заява Україна-НАТО: усі заручники повинні бути звільнені

  Усі заручники повинні бути звільнені, зокрема, Надія Савченко та Олег Сенцов.

  Про це сказано в спільній заяві за підсумками засідання Україна-НАТО. Крім того, Росія повинна застосувати свій вплив на сепаратистів для того, щоб забезпечити дотримання ними положень Мінських домовленостей.

  Чільник же Альянсу розповів, що вже восени в Україні відбудуться військові навчання під керівництвом НАТО. Єнс Столтенберг наголосив, що НАТО надає практичну допомогу і намагається політично підтримувати Україну. Співпраця відбуватиметься у відповідності до вже створених трастових фондів.

  "Співпраця НАТО і України відбуватиметься за тими напрямками, за яким створено трастові фонди. Ми плануємо розвивати систему управління та контролю, це пов'язано з логістикою та кіберзахистом. Є також програма з реабілітації військових. Ми вже збільшили кількість представників НАТО в Києві. Вони надають професійні поради українському уряду, зокрема, Міністерству оборони", - зазначив генеральний секретар НАТОЄнс Столтенберг.

  У свою чергу, міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що незабаром може з'явитися ще один трастовий фонд для боротьби з російською пропагандою: Ми обговорили модальності його створення. У НАТО існує підтримка цієї нашої ідеї. Але, звичайно, союзники хочуть обговорити це питання всесторонньо з іншими міжнародними організаціями, включаючи Європейський Союз".

  Попередній матеріал
  На території України перебуває понад 8 тисяч російських військових – заступник керівника АТО
  Наступний матеріал
  Сьогодні харківський суд розгляне апеляцію медсестри, що била ногами євромайданівця
  Теги:

  Порошенко закликав генсека ООН посприяти звільненню Савченко й усіх заручників на Донбасі

  Порошенко із Меркель обговорили питання звільнення заручників

  140 українських заручників звільнено після "Мінська-2" - Порошенко

  СБУ перевіряє інформацію про медичні експерименти бойовиків з українськими заручниками