5.ua

Спікер Ради доручив Лічильній комісії підготувати таємне голосування з обрання членів ВРЮ

  Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман дав доручення Лічильній комісії підготувати таємне голосування з обрання членів Вищої ради юстиції за парламентською квотою.

  Як повідомляє "УНІАН", Гройсман доручив голові Лічильної комісії з обрання членів Вищої ради юстиції за квотою парламенту Олександру Черненку підготувати таємне голосування.

  Нагадаємо, сьогодні у Верховній Раді має відбутися голосування за призначення на посади членів Вищої ради юстиції Ірини Мамонтової та Олексія Маловатського.

  Вища рада юстиції складається з 20 членів. Рада, Президент, з'їзд суддів України, з'їзд адвокатів та з'їзд представників юридичних вишів призначають до ВРЮ по троє членів, а також всеукраїнська конференція працівників прокуратури - двох членів.

  До складу Вищої ради юстиції входять за посадою голова Верховного суду України, міністр юстиції України, генеральний прокурор України. Для початку роботи ВРЮ необхідно набуття повноважень 14 членами Вищої ради юстиції.

  25 квітня ІІІ з'їзд адвокатів України призначив двох членів ВРЮ. Також Всеукраїнська конференція працівників прокуратури 27 квітня призначила двох членів Вищої ради юстиції та з`їзд представників юридичних вишів 28 квітня – ще двох.

  Попередній матеріал
  Світовий банк виділяє $800 млн на будівництво та ремонт українських автошляхів - Мінінфраструктури
  Наступний матеріал
  У східноафриканській державі Бурунді стався військовий переворот

  З’їзд адвокатів, попри сутички і штовханину, визначив 8 кандидатів на призначення у ВРЮ

  Нова Вища рада юстиції в першу чергу має перевірити суддів, які розглядали справи щодо Майдану - Порошенко

  Порошенко призначив 3-х членів Вищої ради юстиції

  Сьогодні в Раді планують розглянути поправки до мобілізаційного законодавства