Ілля Яшин 5.ua

Соратник Нємцова: Наше завдання - достукатися до росіян, які звикли вірити Путіну

  Російський опозиціонер Ілля Яшин під час презентації у Києві доповіді Бориса Нємцова "Путін. Війна" окреслив задачу російської опозиції.

  "Ми постаралися зібрати під однією обкладинкою вичерпні докази путінського брехні про те, що російських військ на території України нібито немає. Наше завдання - щоб ця доповідь дійшла до тих людей, які звикли отримувати інформацію з новин державного телебачення, які звикли вірити Путіну", - заявив Яшин.

  Нємцов почав готувати звіт на початку року, але не встиг закінчити. Його соратники видали ці матеріали посмертно. Це більш ніж півсотні сторінок з доказами причетності Кремля до подій на Донбасі. В доповіді також викладені свідчення російських військових, які брали участь у бойових діях на сході Україні. А ще фотографії військової техніки, яку мають бойовики. Головним підозрюваним в організації вбивства Нємцова опозиціонери вважають главу Чечні Рамзана Кадирова, якого покриває Кремль.

  На прес-конференції в Києві член політради російської опозиційної партії "РПР-Парнас" Ілля Яшин повідомив, що вони із соратниками готують звернення до міжнародного арбітражу.

  Попередній матеріал
  Клімкін у Ватикані говоритиме про гуманітарні проблеми України
  Наступний матеріал
  Волонтер: через недосконалу пропускну систему на виїзді із зони АТО завжди черги
  Теги:
  Loading...

  Російська влада становить загрозу для інших країн - Касьянов

  Екс-прем'єр РФ закликав озброїти Україну проти Путіна

  Путінські бойовики на Донбасі вихваляються новітньою російською зброєю - волонтери

  Військовий експерт: "Новоросія" - це особистий геополітичний проект Путіна