5.ua

Сьогоднішнє голосування у Раді було цивілізаційним – Соболєв

За ключові зміни до Конституції в усі роки опозиційні і владні сили голосували разом.

Про це заявив в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" Сергій Соболєв, заступник голови фракції "Батьківщина".

"Нічого дивного немає в нинішньому голосуванні. Це зміни до Конституції. Я добре пам'ятаю, як зміни приймали у 2006 році, коли голосували всі фракції, в тому числі і комуністи, яких в останній момент доламали і по державній мові, і по інших питаннях, і з питань державного суверенітету…", - каже нардеп.

За його словами, голосування було цивілізаційним вибором.

"При цьому у голосуванні кожен керувався тим  чи іншим принципом. Ми керувалися тим, що у нас стоїть позиція – санкції продовжуються чи ні. Чи далі буде підтримка світової спільноти, чи ні. Кожен, хто намагався сьогодні посварити нас з усім світом – робили страшну справу. Мене не лякало, що опозиційні сили голосували разом з нами, бо це був цивілізаційний вибір", - твердить Соболєв.

Як повідомляв 5.ua, Рада прийняла постанову про направлення внесеного Президентом України проекту змін до Конституції до Конституційного суду.

Президент України Петро Порошенко в ході виступу в парламенті наголошував, що головною одиницею самоврядування стануть громади. Також він запевнив, що ніякого "особливого статусу" для Донбасу не передбачено.

Попередній матеріал
Колишні "беркутівці" продовжують працювати у структурах МВС – адвокат Небесної Сотні
Наступний матеріал
Зміни до Конституції не відповідають інтересам України - Чижмарь