businessvisit.com.ua

Сьогодні з офіційним візитом до Києва приїде делегація ЄС та єврокомісар

  Сьогодні, 24 вересня, розпочинається візит до України делегації Європарламенту та єврокомісара з питань юстиції Вери Юрової.

  Про це повідомляє "Укрінформ".

  Європейські політики перевірять підготовку України до запровадження зони вільної торгівлі з Євросоюзом, прогрес у судовій реформі та боротьбі з корупцією. "Делегація у складі 11 депутатів Європарламенту проведе зустріч з народними депутатами України, які відповідають за міжнародну співпрацю, європейську інтеграцію, правову та економічну політику", - повідомили у Європарламенті.

  Як зазначається, сторони обговорять вплив торговельних преференцій ЄС на український експорт, використання фондів макрофінансової допомоги, процес проведення судової реформи, співпраці у сфері міжнародного права.

  Єврокомісар з питань юстиції Вера Юрова відвідує Київ з офіційним візитом, який триватиме до 25 вересня, з метою підтримати судову реформу та боротьбу з корупцією. З єврокомісаром зустрінуться Президент України Петро Порошенко, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, міністр юстиції Павло Петренко, Генеральний прокурор Віктор Шокін.

  "Україна упродовж останніх місяців розпочала дуже важливі реформи у сфері судочинства. Нині вони мають перейти у конкретні дії на місцях. Я очікую на зустрічі з українськими офіційними особами, а також з учасниками процесу імплементації реформ з метою підготовки подальших ініціатив на підтримку України у боротьбі з корупцією та організованою злочинністю", - заявила єврокомісар.

  Нагадаємо, як заявляв в ефірі "5 каналу" директор центру досліджень міжнародних відносин Микола Капітоненко, Угода про зону вільної торгівлі з Україною є певним викликом для Європи.

  Попередній матеріал
  Порошенко призначив екс-нардепа та журналіста Шевченка послом України в Канаді
  Наступний матеріал
  На Донецькому напрямку бойовики знову застосували важку артилерію - Тимчук
  Теги:
  Loading...