Верховна Рада
Верховна Рада 17tv.com.ua

Сьогодні ВР розгляне останній "безвізовий" законопроект щодо недопущення дискримінації

  Сьогодні Верховна Рада може знову повернутися до останнього законопроекту з так званого "безвізового" пакету, який не вдалося ухвалити у вівторок.

  Це зміни до Трудового кодексу, у який хочуть додати норму щодо недопущення дискримінації, зокрема, за сексуальну орієнтацію. Так вимагає Європейський Союз. Президент Петро Порошенко закликає проголосувати і заявляє, це останній документ на шляху до безвізового режиму для українців.

  Нагадаємо, 10 листопада за п'ять із шести законопроектів, які необхідні для запровадження безвізового режиму, проголосували в парламенті. Всі законопроекти ухвалили з першої спроби, проте після тривалих дискусій. Основне обговорення стосувалося законопроекту щодо арешту майна з метою усунення корупційних ризиків під час його застосування.

  Як повідомляв 5.ua, 10 листопада під час засідання біля парламенту активісти закликали депутатів ухвалювати "безвізові" законопроекти. Попри дощ туди прийшло близько сотні людей. Із собою вони принесли прапори та плакати, на яких написали, чого хочуть від нардепів.

  Попередній матеріал
  У Черкасах встановили меморіальну дошку 21-річному герою-десантнику
  Наступний матеріал
  Україні потрібен новий виборчий кодекс - Гройсман
  Теги:
  Loading...