genosse.su

Сьогодні у ВР розглянуть проект постанови про визнання геноциду кримськотатарського народу

  Проект постанови про визнання геноциду кримськотатарського народу зареєстрували у порядку денному сьогоднішнього засідання Верховної Ради.

  Відповідно до документу, пропонується визнати депортацію кримських татар із Криму 1944 року геноцидом. А 18 травня, День депортації кримськотатарського народу, перейменувати на День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

  Ще одне питання порядку денного парламенту – це проект закону про амністію. Зокрема, серед тих, хто зможе достроково вийти на волю - неповнолітні, жінки, неповносправні та хворі на тяжкі недуги.

  Нагадаємо, 10 листопада в парламенті проголосували за п'ять із шести законопроектів, необхідних для запровадження безвізового режиму. Всі законопроекти ухвалили з першої спроби, проте після тривалих дискусій. 

  Основне обговорення стосувалося законопроекту щодо арешту майна з метою усунення корупційних ризиків під час його застосування.

  Попередній матеріал
  Авіакатастрофа у США: літак у падінні зачепив житловий будинок
  Наступний матеріал
  В районі Новозванівки ДРГ супротивника спробувала атакувати українські позиції, бійці відкрили вогонь на ураження - штаб