112.ua

Сьогодні у Брюсселі на засіданні "Україна-НАТО" говоритимуть про надання Києву зброї

  Засідання почнеться о 09:30 ранку за київським часом. Йтиметься, зокрема, і про можливість надання Україні летального озброєння.

  Комісія засідатиме у межах саміту міністрів оборони держав-членів Альянсу. Напередодні, там вирішили посилити до 40 тис. підрозділи швидкого реагування НАТО за рахунок додаткових підрозділів спецпризначення, повітряних та морських сил. Говорили і про додаткову підтримку України. Зокрема, міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон заявив, що Лондон планує удвічі розширити вже існуючу програму допомоги українській армії.

  "По-перше, ми вирішили зміцнити сили швидкого реагування НАТО. Вони нараховуватимуть 40 тис. осіб. Це значно більше за колишні 14 тис. По-друге, ми ухвалили нову концепцію планування. По-третє, ми завершили розробку шістьох невеликих штаб-квартир, які ми розташуємо у Болгарії, Естонії, Латвії, Литві, Польщі та Румунії. Кожна нараховуватиме близько 40 людей і гратиме ключову роль у плануванні, навчаннях і допомозі в потенційному посиленні. Ми розглянемо також можливе створення таких штаб-квартир в інших країнах НАТО", - зазначив генсек НАТО Єнс Столтенберг.

  Попередній матеріал
  Сьогодні прокуратура оскаржуватиме у Апеляційному суді рішення суду щодо звільнення з-під варти Поліщука
  Наступний матеріал
  Лише за вечір бойовики більше 30 разів обстрілювали позиції українських військ – штаб АТО
  Теги:
  Loading...