Шевченківський суд
Шевченківський суд tsn.ua

Сьогодні Шевченківський суд розглядатиме справу про юридичне визнання факту збройної агресії проти України

  Сьогодні, 8 вересня, о 15:00 суддя Шевченківського районного суду Києва Юзькова почне розгляд справи за заявою правозахисника Станіслава Батрина про встановлення факту збройної агресії проти України.

  Про це повідомляє Національний координатор по роботі зі ЗМІ проекту "Відкритий Суд" Наталія Івасів.

  Ця справа перебуває в судах уже понад рік. Двічі суд першої інстанції відмовлявся відкривати провадження, проте двічі правозахисник вигравав справи в апеляційних судах і змусив суд відкрити справу. Варто зазначити, що в минулому судовому засіданні, яке відбулося 16 червня 2015 року, суддя Сіромашенко, яка двічі відмовляла у відкритті справи, вимушено подала самовідвід. 

  Ініціатор позову Батрин звертає увагу, що нещодавнє рішення парламенту про визнання агресії Російської Федерації є потрібним, але, водночас, тільки політичним кроком. Бо ця заява ВР не передбачає доказової бази фактичного перебування російських військ на території України, вчинення ними злочинних діянь проти України і злочинів проти людяності.

  "Наразі ж ми маємо шанс викласти на тисячах аркушах єдиного судового рішення всі факти збройної агресії, включивши докази від СБУ, МВС, ГПУ, РНБО та від окремих організацій чи громадян, надавши їм оцінку і правову кваліфікацію, встановивши сотні фактів війни проти України регулярними військами РФ. Безумовно, ми шукаємо підтримки Міністерства закордонних справ і безпосередньо Президента в даному питанні, бо тільки в судовому рішенні ми зможемо зафіксувати всі докази, які надалі визнаватимуться легітимними для світової спільноти. Це імена злочинців, їх правовий статус, завдання і вся ланка зв'язків до вищого керівництва Російської Федерації", - зазначив Батрин.

  Попередній матеріал
  Тягнибок прийшов на допит
  Наступний матеріал
  Курди підірвали автобус з турецькими поліцейськими: загинуло 12 осіб
  Теги:
  Loading...