nahnews.com.ua

Сьогодні Радбез ООН заслухає доповідь по Україні

  Штайнмаєр представить Радбезу ООН звіт по Україні

  У понеділок, 29 лютого, міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр в якості чинного голови ОБСЄ представить свій звіт в Раді Безпеки ООН, повідомляє видання ZN.UA.

  Як і в минулому році, центральною темою дискусії в цей раз стане ситуація в Україні. Венесуельський дипломат Рафаель Рамірес, що головує в РБ, 26 лютого сказав, що Рада не планує приймати жодних рішень, але на всяк випадок закликав дочекатися підсумків засідання, яке розпочнеться о 17:00 за київським часом.

  Німеччина визначила три пріоритети для головування в ОБСЄ: відновлення діалогу, відновлення довіри і безпеки. Це в першу чергу відноситься до ситуації в Україні, яка переважає в порядку денному ОБСЄ в останні два роки.

  Штайнмаєр розраховує на досягнення необхідних компромісів і подолання розбіжностей у питанні врегулювання конфлікту в Донбасі. За словами Штайнмаєра, говорити будуть "не тільки три міністра закордонних справ, але і всі люди в Україні, Європі та світі, які будуть очікувати (досягнення) успіху, прогресу щодо безпеки".

  Нагадаємо, постійний представник України в ООН Володимир Єльченко заявив, що Україна наполягає на необхідності ввести миротворців ООН в зону АТО для гарантії миру та стабільності в регіоні.

  Попередній матеріал
  Бойовика "ЛНР" кинули за ґрати на вісім років
  Наступний матеріал
  Біля львівської будівлі СБУ знайшли вибухівку
  Теги:
  Loading...

  Заборона Меджлісу матиме негативні наслідки для Росії – представник ООН

  Україна наполягає на необхідності ввести миротворців ООН в зону АТО - Єльченко

  Вітчизняна місія при ООН планує запросити на Донбас членів Радбезу