genosse.su

Сьогодні Рада розгляне зміни до законопроекту про декларування майна чиновників

Сьогодні Верховна Рада має розглянути зміни до скандального законопроекту про декларування майна чиновників

Напередодні під час зустрічі з головами парламентських фракцій глава держави нагадав, що саме від цього рішення залежить доля безвізового режиму для українців. Крім того, Президент закликав народних депутатів проголосувати законопроект щодо спецконфіскацій.

Його ухвалення, за словами Порошенка, дозволить розблокувати та повернути в Україну майже $1,5 млрд. Тож Президент певен, що всі політичні сили мають знайти компроміс та дійти згоди у вирішенні політичної кризи.

"Унаслідок напруженої роботи ми маємо остаточно погоджений варіант редакції, яка була схвалена громадськими організаціями, Єврокомісією і є базовою. Я дуже прошу проголосувати за цей закон у вівторок. Європейська Комісія, і Рада міністрів внутрішніх справ, і Європейський Парламент чітко налаштовані на те, щоб прийняти рішення про надання українцям права вільно подорожувати країнами Шенгенської зони. Надзвичайно важливо, що змістовна частина цього законопроекту, яка спрямована на боротьбу з корупцією, потрібна Україні", - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, напередодні спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що протягом цього пленарного тижня народні депутати повинні узгодити всі питання, що стосуються безвізового пакету законів.

Попередній матеріал
Деканоідзе звільнила начальника поліції у Вінницькій області
Наступний матеріал
18 снарядів з танку та 25 мін з мінометів випустили терористи по армійцях біля Новотроїцького
Теги:
Loading...

ВР оприлюднила президентський варіант закону про електронне декларування

Президент ветував "виправлений" депутатами закон про електронні декларації

Порошенко сьогодні зустрінеться з главами парламентських фракцій

Нарада Порошенка з главами фракцій триває уже третю годину