genosse.su

Сьогодні парламентарії мають внести зміни до Кримінального та Бюджетного кодексів у межах виконання плану досягнення безвізового режиму

  Народні депутати мають внести зміни до Кримінального та Бюджетного кодексів у межах виконання плану досягнення безвізового режиму України та Євросоюзу.

  Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

  Вищезгадані зміни законодавства стосуються уточнення підслідності органів досудового розслідування та забезпечення роботи Національного агентства, яке виявляє корупційні активи.

  Також народні обранці говоритимуть і про вдосконалення інституту спеціальної конфіскації, аби унеможливити ризик корупції. Серед інших питань законопроект про вже працюючу систему іномовлення та проект закону щодо реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ.

  Початок засідання парламенту запланований на 10:00. "5 канал" планує транслювати його наживо. Також трансляцію засідання можна буде подивитися за посиланням 5.ua/live.

  Нагадаємо, під час засідання Верховної Ради 6 жовтня народні депутати дозволили іноземцям та особам без громадянства служити в армії.

  Попередній матеріал
  На Донеччині судитимуть шістьох терористів так званої "ДНР", які скоювали теракти у Маріуполі
  Наступний матеріал
  СБУ викрила шахраїв, які за хабара "призначали" громадян на керівні посади до органів влади
  Теги:
  Loading...