5 канал

Сьогодні ніхто не може зашкодити інфопростору України більше, ніж ми самі – Золотухін

Інформаційні протистояння України продукуються здебільшого всередині країни, а не ззовні

"На даний момент ніхто не може зашкодити нам в інформаційному просторі українському більше, аніж ми самі", - заявив експерт з інформаційних війн і конкурентної розвідки Дмитро Золотухін в ефірі "5 каналу" в четвер, 3 березня.

Експерт переконаний: "Все, що здійснюється зараз у внутрішньоукраїнському контексті інформаційного протистояння і інформаційного простору, походить все-таки більше зсередини країни, а не ті меседжі, які доносяться ззовні – з Росії або з якогось іншого інформаційного простору". 

Разом з тим Золотухін зазначив, що за оцінкою експертів, які аналізують ЗМІ, до 2012-2013 років велика частка контенту надходила в країну з Росії: "Але, я думаю, в частині телебачення певну роль зіграли заборони, а що стосується, наприклад, онлайн-простору, то я готовий констатувати досить таки разючі зміни, коли велика чисельність того, що поширюється соцмережами, все-таки продукується всередині України".  

Нагадаємо, наприкінці січня експерт Дмитро Золотухін розповідав, що Росія перейшла до більш "тонкої" інформаційної роботи в Україні і за кордоном. 

Попередній матеріал
Суд над російськими ГРУшниками знову перенесли - через можливість нападу на конвой
Наступний матеріал
Нацбанк ще на 3 місяці продовжить основні валютні обмеження
Теги:
Loading...

Ірванець розповів про своє ставлення до заборони інформаційного продукту РФ

Маріуполь долучився до всеукраїнської інформаційної кампанії "Захисти своїх"

У столиці презентували інформаційну кампанію "Крим – це Україна"

Державна інформагенція РФ збрехала про новий напад на лідера опозиції