Сьогодні народні депутати розглянуть пропозиції Президента про зміни у закон про Нацгвардію

  Сьогодні на засіданні Верховної Ради депутати розглянуть пропозиції Президента про зміни у закон про Національну гвардію України.

  Засідання Верховної Ради розпочнеться о 10:00 годині. В порядку денному - удосконалення загальнообов'язкового пенсійного страхування з президентськими та урядовими поправками. Якщо вистачить часу нардепи можуть заборонити відмикати за борги від електроенергії водоканали та станції аерації.

  "5 канал" транслюватиме засідання Верховної ради наживо. Також можна буде подивитись трансляцію на сайті за посиланням www.5.ua/live/

  Як ми уже повідомляли раніше, напередодні Верховна Рада ухвалила в другому читанні закон про прокуратуру. За таке рішення віддали голоси 228 народних депутатів. Проти голосували народні депутати від "Самопомочі" і "Радикальної партії". "Радикали" на знак протесту пішли з зали парламенту. Дві фракції зі складу провладної коаліції не віддавали свої голоси, не дивлячись на заклики екс-міністра МВС Юрія Луценка, який казав, що без цього закону повна реформа силових структур неможлива.

  Попередній матеріал
  95% фактів, наведених в ЗМІ щодо невиконання "Укроборонпромом" держзамовлення, не підтвердились – Пашинський
  Наступний матеріал
  У лікарні помер співробітник нафтобази БРСМ, який постраждав під час пожежі