Віталій Сердюк 5.ua

Сьогодні адвокат надасть у ГПУ адресу проживання Януковича

  Адвокат колишнього президента пообіцяв сьогодні надати в ГПУ адресу місця постійного проживання Януковича в Ростові-на-Дону.

  Віктор Янукович кличе слідчих Генпрокуратури до Росії. До України підозрюваний у вчиненні тяжких злочинів приїздити не хоче - боїться за власну безпеку. Готовий також свідчити шляхом відеоконференції. Проте, такий варіант, начебто, відхилили українські правоохоронці.

  Окрім російської, адвокат надасть слідчим і українську адресу реєстрації Януковича на Оболонській набережній у Києві. Позаяк, за його словами, через неправильні дані Янукович до липня цього року не мав жодної офіційної інформації про висунення йому будь-яких підозр.

  "Адреса проживання Януковича, за якою можуть прибути слідчі та провести дії, буде надана. Я звертаюся за допомогою журналістів до Генерального прокурора і буду просити забезпечити прибуття слідчого за даною адресою задля проведення відповідних слідчих дій з Януковичем", - зазначив адвокат Януковича Віталій Сердюк.

  Нагадаємо, екс-президента для проведення слідчих і процесуальних дій викликала Генпрокуратура. Однак 11 серпня замість Януковича до Головного слідчого управління ГПУ прийшов його адвокат.

  Попередній матеріал
  Прес-конференція Петра Порошенка і Жан-Клода Юнкера у Брюсселі. Наживо
  Наступний матеріал
  У неволі залишаються 156 українців - Геращенко
  Теги:
  Loading...