Кабмін
Кабмін mirtepla.in.ua

Слідом за Абромавичусом у відставку йдуть кілька його заступників

  Міністр заявив про політичний тиск з боку депутатів БПП

  Слідом за Айварасом Абромавичусом у відставку подали і заступники міністра Юлія Клименко, Наталія Микольська та Максим Нефьодов. Про це вони повідомили на своїх сторінках у Facebook.

  За словами Клименко, на посаді вона працюватиме ще два тижні, доки не завершить всі справи. Микольська, у свою чергу, заявила, що завершить всі пріоритетні проекти: "Ця ситуація не повинна стати і не стане на заваді нашій протидії агресії Російській Федерації".

  Нефьодов зазначив, що"готовий працювати на державу, готовий також приносити користь у іншій якості, як волонтер та активіст, радник чи експерт. Але зараз продовжувати працювати так - це "смерть від тисячі порізів". Мало користі, багато спалених сил, які можна використати для реформ значно корисніше".

  Нагадаємо, сьогодні міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив, що покидає своє крісло через блокування важливих реформ і тиск на його команду. Чільник МЕРТ повідомив, що без його відома вирішуються питання, які відповідають інтересам окремих людей: "Ці окремі люди мають імена. І одне ім'я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко". 

  Після цієї заяви Абромавичус мав тривалу розмову із Президентом. Петро Порошенко сказав, що запропонував йому залишитися на посаді міністра. Абромавичус пообіцяв подумати.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Абромавичус має залишатися міністром
  Наступний матеріал
  У Нацгвардії розповіли про інтерактивний центр з набору контрактників
  Теги:
  Loading...