5.ua

Скасування безвізового режиму з ЄС наразі гальмується Верховною Радою – експерт

Виконання необхідних для отримання безвізового режиму з Європейським Союзом умов наразі гальмується Верховною Радою України.

Про це сьогодні, 28 жовтня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявила керівник проектів ГО "Європа без бар'єрів" Мар'яна Кузьо.

За її словами, скасування безвізового режиму з Європейським Союзом реалізується лише за повного виконання тих технічних критеріїв, які містить План дій візової реалізації.

"Зараз багато чого залежить від Верховної Ради України, оскільки, нагадаю, що План дій складається з двох фаз: це законодавча й виконавча. Ми сьогодні на виконавчій фазі. Але був певний перелік законопроектів, який усе ще не був прийнятий і який анонсувався як безвізовий пакет минулого пленарного засідання у Верховній Раді. Хочеться сказати, що, на жаль, все-таки більшість з цього пакету не була проголосована. У цілому було прийнято лише два законопроекти, у першому читанні було прийнято шість і зовсім не було розглянуто сім законопроектів", - пояснила експерт. 

Як писав 5.ua, у листопаді ВР має проголосувати за останні закони, необхідні для введення безвізового режиму. Про це напередодні заявив глава української держави Петро Порошенко.

Попередній матеріал
У Києві завершили мурал із зображенням дівчини у вишиванці
Наступний матеріал
Порошенко обговорив з Меркель результати місцевих виборів
Теги:
Loading...