фото АПУ

Швейцарія надасть Україні $200 млн на поповнення золотовалютних резервів

  Такий результат сьогоднішніх перемовин українського та швейцарського президентів.

  У рамках 46-го щорічного засідання Всесвітнього економічного форуму Петро Порошенко провів зустріч із президентом Швейцарської Конфедерації Йоганном Шнайдером-Амманном, інформує прес-служба глави держави.

  Президент України подякував швейцарцям за гуманітарну та фінансову допомогу, сумарний обсяг якої наразі складає близько $350 млн.при цьому співрозмовники домовились про надання Україні додаткових $200 млн на поповнення золотовалютних резервів країни.

  У повідомленні зазнається, що президент Швейцарії висловив захоплення тим, як Україна бореться за свою незалежність. Співрозмовники також обговорили хід українських реформ.

  Окремо політики обговорили шляхи активізації українсько-швейцарського торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва. З цією метою домовились провести у 2016 році засідання Українсько-Швейцарського спільного комітету з торговельно-економічного співробітництва, який не збирався майже чотири роки. Там здійснять підготовку до підписання відповідних двосторонніх документів та презентації потенційних інвестиційних проектів.

  Окрім того, Президент України запросив свого швейцарського колегу відвідати Україну з офіційним візитом. Сьогодні ж Порошенко зустрівся з українською громадою Швейцарії.

  Попередній матеріал
  Місцеві вибори на окупованих територіях без виконання Мінських домовленостей неприпустимі - Кучма
  Наступний матеріал
  Україна має призначити свого представника для врегулювання придністровської кризи – радник прем’єра

  У швейцарському Давосі відкрився міжнародний економічний форум

  "Роснефть" продає свою мережу АЗС в Україні швейцарській компанії

  У Швейцарії підтвердили арешт активів російського екс-міністра за відмивання грошей

  Швейцарський винищувач налякав делегацію російської Думи