Шокін 5.ua

Шокін відповів адвокату екс-президента: Ми чекаємо Януковича прямо у тюрмі

  Генеральний прокурор України Віктор Шокін заявив, що слідчі не поїдуть до Ростова-на-Дону, як припустив адвокат Віктора Януковича.

  Шокін повідомив, що жодних адрес від адвокатів Януковича прокуратура не отримувала. Якби Шокін знав точне місце перебування втікача, то одразу надіслав би запит до Російської Федерації про його видачу. Українські слідчі до Ростова-на-Дону не поїдуть, адже Генпрокуратура не має повноважень проводити розслідування в іншій країні.

  "Ми чекаємо його тут, справа в тому, що наша юрисдикція тільки в межах України. Як він хоче, хай приїжджає. Чого він боїться? Ми чекаємо тут Януковича, прямо у тюрмі", - цитує заяву Шокіна "5 канал".

  Як повідомляв 5.ua, Янукович покликав слідчих генпрокуратури до Росії. Адвокат колишнього президента пообіцяв надати в ГПУ адресу місця постійного проживання Януковича у Ростові-на-Дону. До України підозрюваний у вчиненні тяжких злочинів приїздити не хоче, адже боїться за власну безпеку. У ГПУ заяви Януковича про готовність свідчити називають "піаром".

  Попередній матеріал
  У МВС розповіли, коли запрацює автоматична фіксація порушень на дорогах
  Наступний матеріал
  СБУ спіймала на хабарі посадовця Національної академії наук
  Теги:
  Loading...