Шокін 5.ua

Шокін про обшуки в Харкові: Ніякого відношення до Кернеса ця справа не має

  Генеральний прокурор Віктор Шокін заявив, що сьогоднішній обшук у приміщенні одного з харківських готелів не стосується міського голови Геннадія Кернеса.

  Там мешкає один із беркутівців, якого звинувачують у розстрілі активістів Євромайдану, пояснив Шокін. "В рамках кримінального провадження по справах Майдану, а саме про беркут, котрий розстріляв людей на Майдані, проводилися обшуки в цьому готелі. Ніякого відношення до Кернеса ця справа не має. Там проживає один із беркутівців", - сказав Шокін.

  Нагадаємо, співробітники МВС України проводять слідчі заходи в Харкові щодо низки резонансних злочинів, скоєних, зокрема, під час Революції гідності. "Слідчі дії та обшуки проводяться в 18 місцях одночасно - зокрема і на об'єктах і з особами, пов'язаних з нинішнім міським головою Кернесом", - повідомив голова МВС Арсен Аваков. "Тітушки з Харкова, пов'язані з жилинським "Оплотом", скоювали злочини у Маріїнському парку [у Києві] проти демонстрантів. Організація дестабілізації в Харкові і взаємодія з сепаратистськими колами в ДНР", - зазначив міністр.

  Попередній матеріал
  Коли німецькі та радянські війська напали на Польщу, у складі її війська служило 120 тисяч українців – історик
  Наступний матеріал
  Сестра Надії Савченко: Адвокати хочуть не дати можливості жодній брехні залишитися неспростованою
  Теги:
  Loading...